KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 17035013
nr 1703 5013
Akvareller
2 st, Jozef Wasiolek, Motiv från bland annat Köpenhamn. Signerade. Akvarell, bildmått: 36x47 cm, yttermått inklusive ram: 52x71 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 maj 2025
kl 20:10:19
100 kr
150 kr
250 kr